0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
БУ-Bauty 5Pcs Мека Автомобили ЏИП со Детали Тркала Дрво се Справи со Четки за Чистење Цртичка Тапацир на Седиштата, Рака Мие Колата Cleaning Tool

БУ-Bauty 5Pcs Мека Автомобили ЏИП со Детали Тркала Дрво се Справи со Четки за Чистење Цртичка Тапацир на Седиштата, Рака Мие Колата Cleaning Tool

DEN 295.20
Това е достапна

Количина на стоки


Карактеристики
1.Четки За Внатрешни Работи,Табла,Венчиња,Воланот,Климатизација,Мотор,Агол.
2.100% сосема нов и висок квалитет qualitytop
3.Направен од многу мека наежвам и дрво рачка,нула бесплатно,и лесно се чистат за употреба во иднина,најдобрите алатки за детали.
4.За чистење на контролната табла, панелот земјиште тркала гром вдлабнатини кога се користи во комбинација со екстериерни производи за чистење.
5.За дома апликации како кожа чистење и детали копчиња/отвори.
Пенкало тело етикета :
2#=20 MM, 4#=25 MM, 6#=30ММ, 8#=35 MM, 12#=45 MM
Спецификации :
Предмет Тип : Автомобил детали четка
Материјал : Мека наежвам четка и дрво рачка
Употреба : автомобил чистење,грижа, со детали, се мијат четки
Количина : 5pcs/set
Пакетот вклучува : 1 Set(5pcs) x четки

Основните својства

Бренд Име:
БУ-Bauty
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Објектот Тежина:
130g
Материјал Тип:
Мека наежвам четка+дрво рачка
Специјални Функции:
Детални мотор агол
SKU:
Q2282-01
Тип На Објект:
се справи со четка
Количина:
5PCS/set

Додатоци на производот