0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Автомобил Прозорец Почиста Шофершајбната Ветробранското Стакло Микрофибер Авто Мие Со Четка Прашина Долго Се Справи Со Автомобил Чистење Алатката Автомобил Гриж

Автомобил Прозорец Почиста Шофершајбната Ветробранското Стакло Микрофибер Авто Мие Со Четка Прашина Долго Се Справи Со Автомобил Чистење Алатката Автомобил Гриж

DEN 120.00
DEN 149.28
Това е достапна

Количина на стоки


Универзална Шофершајбната Cleaning Tool Автомобил Мие Микрофибер Шофершајбната Чистење Со Четка 2 Бои
Карактеристики :
Ергономски Рачка
Микрофибер Хаубата
Повеќе користи за : Чистење на windows внатре или надвор вашиот автомобил или дома!
Шофершајбната Почиста
На Шофершајбната е Лесно Почиста е лесен-за-користење шофершајбната чистење уред кој комбинира долго, ергономски се справи со микрофибер хаубата.
Едноставно спреј за чистење или допрете вода со користење на спреј шише кон микрофибер хаубата, и се чисти вашиот шофершајбната со леснотија! Го користите во вашиот автомобил,
тешко да се постигне windows во вашиот дом, телевизиските екрани, mirr ors, па дури и подови
Спецификации :
Рачка Материјал : пластика
Материјал : Микрофибер
Почиста Големина : 13.5*9.5 cm
Должина : 37cm
Answer : ___________________________ Note : крпа може да се расклопуваат и изми
Пакет Се Вклучени :
1 X Шофершајбната Cleaner Usage :
1 Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2 Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3 Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од Проценува дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да добијат backto вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po
2. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компонента додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
3.Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со гаранција.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!

Основните својства

Бренд Име:
Urbanroad
Објектот Должина:
37inch
Објектот Ширина:
13.5inch
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
90kg
Објектот Дијаметар:
13.5inch
Материјал Тип:
Пластични+микрофибер
Специјални Функции:
Автомобил Почиста
Тип На Објект:
Сунѓери, Облека & Четки
Тип:
Сунѓери, Облека & Четки
Микрофибер Хаубата:
ергономски рачка
микрофибер почиста:
Шофершајбната Почиста
микрофибер авто прозорец почиста:
Автомобил Мие Со Четка
Wiper Ткаенина За Чистење:
Автомобил Прозорец Почиста
ID:
97CS243-BL10

Додатоци на производот