0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
CloverBridal Висок Квалитет Топла Продажба Модни Топло Крзно Bolero Јакна 165cm долго 50cm широк Дебел Слој Shawl Слободни Големина во парк

CloverBridal Висок Квалитет Топла Продажба Модни Топло Крзно Bolero Јакна 165cm долго 50cm широк Дебел Слој Shawl Слободни Големина во парк

DEN 2352.00
Това е достапна

Количина на стоки

Производи воведување 1,Брза испорака, сите се подготвени да брод, може да се испрати во рок од 3 дена по вашата исплата 2, Прифати да се врати за наплата или замена за било какви причини, но ако тоа е вашата грешка, ќе се обрне на превозот надомест
Clover Bridal Висок Квалитет Топла Продажба Модни Топло Крзно Bolero Јакна 165cm долго 50cm широк Дебел Слој Shawl Слободни Големина во парк
Стандардна Големина На Табелата
Како Да Се Измери
Осигурување
Купувачи се одговорни за било каква осигурување чувствуваат е потребен.
Секоја искрена клиент е добредојден толку многу да се распрашува или купување. Сите наши фустани се продаваат по атрактивни цени, кои се поевтини од други добавувачи.
Имаме голема колекција на венчаница, деверуша фустан, и вечер/пром фустан за избор.
Знаеме колку е важно свадба ден е за вас, тоа е навистина посебен ден, сè што треба да биде совршен. Ние ќе се потрудиме да се направи вашиот фустан како прекрасен како облека за себе.
Известување
Оние крзно bolero јакни се стандардна големина, нарачана треба 10екстра,ве молиме контактирајте со нас прв
Превозот
Превозот време зависи од превозот метод што ќе го избере
Кина пост воздух пошта е најефтин и без данок, но многу бавно, тука е резултат на тоа ние се сметаат
Политика на враќање
Ние сме свесни дека тоа е тешко да купите венчаница преку Интернет, и ние навистина сакате да бидете среќни со вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас прво кога постои проблем со предмети кои сте ги добиле.Ве молиме контактирајте со нас прво пред испраќање на предмети назад кон нас,и ние не прифаќаме враќа без да ни се јавите.
Ние само го прифати враќањето на стандардна големина свадба наметки во совршена, сосема нова состојба (без чад мириси, без шминка дамки, нема измени).
Се облекуваат(es) мора да биде испратена назад во рок од 3 дена од денот на приемот ден.
За размена, клиентите плаќаат сите превозот цена.
За враќа, 30 % restocking плаќање ќе се наплаќа на сите враќа.
5. Пред да нарачате, ве молиме прочитајте ги овие огласи внимателно и побара сите на вашите прашања, ние ќе одговориме на вашите e-mail во рок од 24-48 часа, ако не добиете одговор, ве молиме препратете ја вашата e-mail.
Повратни информации
Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме да ја напуштат повратни информации. Oure систем исто така ќе ви дадат позитивен фидбек како истиот ден!!!Ако не сте задоволни со предмети што ги нареди, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации. Ние можеме да работиме заедно за решавање на каков било спор.
За Нас

Основните својства

Големина:
One Size
Тип На Објект:
свадба обвива
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Faux Крзно
Број На Модел На:
WJ942
Техника:
Облека Обоена
Бренд Име:
CloverBridal

Додатоци на производот