0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
WT-R291 WKT трговија на Големо Поставен Прекрасни Мали Светкавиот Природен Камен За Дама ги Красат Накит Прстен

WT-R291 WKT трговија на Големо Поставен Прекрасни Мали Светкавиот Природен Камен За Дама ги Красат Накит Прстен

DEN 1056.00
Това е достапна

Количина на стоки


Ве молиме да не контактирате доколку ви треба големо количество или се прилагодите.Ви благодариме!
WT-R291 WKT трговија на Големо Поставен Прекрасни Мали Светкавиот Природен Камен За Дама ги Красат Накит Прстен
Точка Законик :
WT-R291
Материјал :
Druzy Ахат,Месинг
Големина на :
бендот во прилагодлива големина
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
Злато/Сребрена позлатен, Најдобри Electroplated Без Plumbum、никел и се спротивстави на tarnishablec
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Дизајн :
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас Pls контактирајте со нас на : melissa на cnwkt.com
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Основните својства

Прстен Големина:
Променливи во големина
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm,10мм
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Број На Модел На:
WT-R291
Метали Тип:
Сребро,Ниту,Месинг
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
WKT
Поставување Тип:
Prong поставување
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Функција:
красат
Материјал:
Druzy Ахат
Компатибилност:
накит
Функција:
Druzy Ахат
Метали Тип:
Месинг Со Злато/Сребрена Позлатен
боја:
како Слика
квалитет:
ААА
Стандард:
За олово и никел слободни
Употреба повод:
Ангажирање,Подароци,Партија,Годишнина,Свадба
Занает:
Рачно изработени
Место на Потекло:
Кина

Додатоци на производот