0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-90 %
YAAMELI трговија на Големо 925 Sterling Silver Прстени за Жените Свадба Ангажман Накит Кубни Циркон Бенд Годишнината Прстен Mujer

YAAMELI трговија на Големо 925 Sterling Silver Прстени за Жените Свадба Ангажман Накит Кубни Циркон Бенд Годишнината Прстен Mujer

DEN 76.00
DEN 758.40
Това е достапна

Количина на стоки


Материјал : Кубни Циркони
Бои : Како Што Е Прикажано
Состојба : 100% Сосема Нов
Функција : Трендовски
Occastion : Свадба/Ангажирање/Партија
Големина : Како Што Е Прикажано

Основните својства

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Поставување Тип:
Prong поставување
Број На Модел На:
R0700
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Материјал:
Кубен Циркони
Бренд Име:
YAAMELI
Површината Ширина:
Како што е прикажано
Функција:
Anillos

Додатоци на производот