0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-45 %
BlingZircons Познатиот Дизајнер Правоаголник ААА Кубни Циркони Кристали Baguette Прстен се Зголеми Златна Боја Тибетански Накит За Жените R035

BlingZircons Познатиот Дизајнер Правоаголник ААА Кубни Циркони Кристали Baguette Прстен се Зголеми Златна Боја Тибетански Накит За Жените R035

DEN 143.00
DEN 259.20
Това е достапна

Количина на стоки


Точка Име : Bling Zircons Познатиот Дизајнер Правоаголник ААА Кубни Циркони Кристали Baguette Прстен се Зголеми Златна Боја Тибетански Накит За Жените R035
Бендот : Bling Zircons
Материјал : Кубни Циркони Кристално
Matal Боја : Бело Злато Боја/Розово Злато Боја
Предмет Тип : Кристали Baguette Прстен За Жени
Големина на : САД Прилагодлива Големина
Информации :
1. Секој фотографии 100% земени од реалниот производи
2. Овој Сет Вклучувајќи Прстен
3. Еколошки Стандард-Олово, Никел, Кадмиум Слободни
Подарок За : Жени, Жени, Девојки, Мајка, Dauther, Сопруга
Погодни за : Млади и Зрелост Женски И Повод : Ангажирање, Свадба, забава, Вечера И Така Натаму

Основните својства

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Површината Ширина:
6mm
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
R035
Материјал:
Кубен Циркони
Функција:
Моден Прстен
Компатибилност:
Жените
Еколошки Стандарди:
Доведе Никел Кадмиум слободни
Метална боја:
бело злато боја/розово злато боја
Циркони Камен Боја:
Јасно Бела
дизајн за:
Нигериската,Руски,Европски,Кореја,Американски
Материјал:
Кубен Циркони Кристално
Подарок за:
Ќерка, Сопруга, Пријателка, Жени, Девојки ,Љубовници
квалитет:
Моден Жените Партија Прстени
Повод:
Секојдневно, Роденден, Вечера, Свадба, Шопинг, Банкет
Прстен Големина:
Прилагодлива големина
Точка име:
Кристали Прстен,Baguette Прстен За Жени

Додатоци на производот