0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
MissRDress Голема Големина венчаница Појас Кристал Rhinestones Jeweled Булчински Корселе За Свадба, Матурска Gown YS811

MissRDress Голема Големина венчаница Појас Кристал Rhinestones Jeweled Булчински Корселе За Свадба, Матурска Gown YS811

DEN 1099.20
Това е достапна

Количина на стоки

Добредојдовте на Miss RDress продавница
Мило да ви се исполнат тука
Имаме работено во булчински додатоци многу години. И ние имаме добра талент на најпопуларните стока во светот. Нашата продавница е сите производи дизајниран од страна на стручен тим. Нашата филозофија дека висок квалитет и високо ниво на услуга на клиентите, за цело време, која може да се потпре на.
Ако имате некои идеи за свадба додатоци, можете да контактирате со нас, кажи ни треба она. Само ти може да ни обезбеди добра слика за тоа што сакате, а потоа ние ќе се обидеме потрудиме да го направи тоа.
Навистина сакате да имаат добар купување време во нашата продавница.

Основните својства

Тип На Објект:
Свадба Појаси
Број На Модел На:
ys811
Одделот За Името:
Возрасни
Бренд Име:
MissRDress
Декорација:
Дијаманти
Материјал:
Полиестер
На rhinestones големина:
17.71 инчен должина x 1.96 инчен ширината (x 45cm 5cm)
на панделки големина:
106inch (270CM) x 1.57 инчен(4CM)
Употреба:
Свадба појас,Деверуша фустан,свадба партија настан фустан...
Материјал:
Кинески одделение На кристал, бисери
превозот:
e-пакет AliExpress Стандард за Испорака (Кина 7-29days)
Пакување:
Објектот ќе биде предаден во мала кутија која може да се направи тоа многу безбедно

Додатоци на производот