0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
V Деколте, Чипка Свадба Фустани со Појас 2018 Нов Стил Длабоко Boho Булчински Gown Висок Квалитет

V Деколте, Чипка Свадба Фустани со Појас 2018 Нов Стил Длабоко Boho Булчински Gown Висок Квалитет

DEN 22944.00
Това е достапна

Количина на стоки


Вистински Фото Зеде со себе, копија право сите се задржани.
EMS :
Околу 15 дена стигнат до Русија & Украина.
Околу 25-30 дена стигнат до Аргентина & Бразил.
DHL :
Околу 3-7 дена да повеќето Земјата.
Околу 7 дена стигнат до Бразил, но треба CPF Број и може да чини обичај такса.
За Повеќе други форма стил Свадба се облекуваат , ве молиме кликнете на линкот подолу копчиња :

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
No
Воз:
Капелата Воз
Вграден Градник:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Декорација:
Beading,Appliques,Чипка,Pleat
Број На Модел На:
SC-285
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Моден Елемент:
Гроздобер
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Јас ДУИ Булчински
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Силуета:
А-Линија
Деколте:
V Деколте
експрес:
DHL, EME, ТНТ,UPS-ОТ,FEDEX
Бесплатен превозот :
да за некои земја
боја:
било која боја од бојата на табелата
Големина:
обичај се направи или стандардна големина
Висок квалитет:
Yes
целосна поставата:
Yes
Назад:
Патент
Обликот:
Линија

Додатоци на производот