0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Eslieb High-end Сопствени направени бал Свадба Фустани 2018 Најновите Desgin Чипка Appliques Бисери Свадба Наметки Vestido Де Novias

Eslieb High-end Сопствени направени бал Свадба Фустани 2018 Најновите Desgin Чипка Appliques Бисери Свадба Наметки Vestido Де Novias

DEN 30336.00
DEN 37919.52
Това е достапна

Количина на стоки


+

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18W, 20W, 22W, 24W, 26W, 28W, Custom Size
Воз Должина:
100cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Декорација:
Beading,Чипка,Appliques
Силуета:
Бал
Назад Дизајн:
Копче
Sleeve Стил:
Редовни
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Бренд Име:
Eslieb
Број На Модел На:
XF17004
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо
Фустани Должина:
Кат Должина
Назад Детали:
Патент и Копчето
Boning:
Yes
Вграден Градник:
Вграден Градник
превозот време:
5-7 Работни Денови
Превозот начини:
DHL ,EMS,Fedex
Производство место:
Zhongshan,Кина
слика:
100% Реално

Додатоци на производот