0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
LS59840 види преку лажичка вратот 2018 нов дизајн сатен капа ракав големи тешки здолниште супер долг воз корсет назад свадба облечи

LS59840 види преку лажичка вратот 2018 нов дизајн сатен капа ракав големи тешки здолниште супер долг воз корсет назад свадба облечи

DEN 31432.00
DEN 61631.04
Това е достапна

Количина на стоки


За лична употреба купувачот :
1. Има 3 слоеви на hardnet направи здолниште подуени.
2.Тоа е нашиот оригинален дизајн и 100% реално шоу,не е направен од страна на копија.
3.Има околу 10.000 видеа покажуваат различни фустани на youtube, можете да пребарувате "љубов сезона венчаница"на youtube,ќе ни се најде.
4.Има живеат-на instagram за нашиот изложбен салон секојдневниот(околу 2000 метри квадратни и 600
парчиња акции фустани).Можете да ги следите нас "ls_cherry" таму.
5.Мала промена прифатени,како на пример, додавање ракави,или да додадете поставата внатре.
6. Ажурирање за 10 нови дизајни секоја недела.
За веледрогерија и чување на :
1.Ние би сакале да обезбеди слики да ви листата на вашиот веб-сајт.
2.Ако нарачате повеќе од 5 парчиња (исто desgin во 5 парчиња,или измешани 5 дизајни) едно време,може да се добие попуст.
3.Фустанот може да бидат направени од ткаенина што ги испраќате до нас.
4.Топло добредојде за да ја посетите нашиот изложбен салон и фабрика секое време.
5.Ние може да дизајн и производство на фустани за вас, само што не се продаваат на другите, ако имате голема
количина барање

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, Custom Size
Воз Должина:
100cm, 200cm
Тип На Објект:
Свадба Фустани
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Назад Дизајн:
Ланче
За Бремени Жени:
No
Број На Модел На:
LS59840-свадба фустани 2018
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Beading,Appliques,Pleat
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
Бал
Деколте:
Лажичка
Свадба Фустан Ткаенина:
organza
Воз:
Катедрала/ Кралската Воз
Моден Елемент:
Гроздобер
Половината:
Природни
Вистински Слики:
Yes
Бренд Име:
CHANVENUEL
Фустани Должина:
Кат Должина
is_customized:
Yes
Декорација:
beaded/pleat/чипка/цвеќиња
боја:
исто како на слика
Назад:
Ланче
Вграден-во-градник или не:
Yes
Ракавите:
Капа Ракав
Големина:
us2-us20/ custom
колекција:
Свадба Фустани 2018
Ткаенини:
organza
Вклучени petticoat или не:
НЕ/custom
Име:
LS-свадба фустани 2018

Додатоци на производот