0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Vestidos Де Novia Сопствени направени Долг ракав венчаница 2018 Beaded Чипка Свадба наметки Плус големина casamento облека де mariee

Vestidos Де Novia Сопствени направени Долг ракав венчаница 2018 Beaded Чипка Свадба наметки Плус големина casamento облека де mariee

DEN 7526.00
DEN 9408.00
Това е достапна

Количина на стоки


Ако сакате сопствени направени, ве молиме изберете било стандардна големина кога наредил, а потоа напишете го вашиот мерења детали во полето за пораки кога се врши плаќање.
Пост на Бразил. Ве молиме да ни кажете приемник CPF во полето за пораки. без тоа. ние не можеме да ја објавите фустан. Ви благодариме за вашето разбирање.
Vestidos Де Novia Сопствени направени Долг ракав венчаница 2018 Beaded Чипка Свадба наметки Плус големина casamento облека де mariee
Ве Молиме Пополнете Го Овој Формулар : (Се Облекуваат Големина)
(1)Биста : __
(2)Половината : __
(3)Хип : __
(4)Од Шупливи До Подот преку биста со чевли : __
(5)рамо до Рамо : __
Ако се облекуваат имаат на рака или на ракавот,ние се уште треба други димензии : (ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.)
(6) Armseye : __
(7) Bicep : __
(8)Рамо Точка да Зглоб : __
(8)Рамо до Биста : __
1. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. 2. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. 3. Според нашето искуство, Обичај проверете парцели од страна на случаен избор, за 0.5-1% парцели ќе бидат проверени и може да наплаќаат некои тарифа. 4. Со цел да се намали купувачот увоз данок или дури и ослободени купувачот од увоз доход, ние ќе го прогласи објектот со многу помалку вредност од реалната цена на клиентот плаќа за објектот. 5. На помала декларирана вредност нема да се одрази на вкупната цена која ја плаќаат од страна на корисникот или пазарната цена за предмет, и можеби нема да биде погодна за оние земји со различни посебни тарифни стандард. 1). Ве молиме наведете ги вашите посебни барања (боја, пакети, вредноста на декларацијата, итн.) во ЗАБЕЛЕШКА кога ќе се направи исплата. Обработка време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена по приемот на плаќање. 2). Било какви објекти ќе ред ќе биде само превезува по вашата исплата е примена од страна на Трети Лица (Банка ) Ние брод на објект за клиентите преку Chinapostair, EMS, UPS-от, DHL, Fedex или Воздух Mail, според фактичката состојба . 3). Ќе бидете известени преку е-маил со следење на број еднаш за вашиот пакет се испраќаат надвор. Време на испорака ќе врз основа на различни земји или региони низ светот. 4). Како за испорака дестинации (вашата адреса) каде што само DHL или ПРОЗОРЦИ се достапни, ако тоа е т.н. далечинско област со DHL или UPS-от, на дополнителен надоместок се платени од страна на купувачот. 5). Ние нема да преземе одговорност за било каква превозот несреќи, одложувања или други прашања резултат од превозот превозници или виша сила причини. 6). За пакет пропуштени на патот до дестинацијата, ние ќе се обидеме потрудиме да се поврзеш со конкретна компанија и ажурирање на најновите информации за вас. Сепак, може да постојат некои одложен одговор, бидејќи на временската разлика. 1. Ако ви треба некои на стоката се врати, ве молиме бидете сигурни да го задржи врати стоката и додатоци непроменети. 2. Вие треба да ги преземе сите потребни логистички трошоци се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. 3. Ние ќе се прогласи парцела како подарок на ниска вредност за да се избегнат проблеми на царина. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашата (на продавачот) се врати адреса. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.

Основните својства

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16W, 18W, 20W, 22W, 14W, Custom Size
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Воз:
Судот Воз
Бренд Име:
Sophoeniya
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Моден Елемент:
Гроздобер
Силуета:
Бал
Sleeve Стил:
Редовни
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Број На Модел На:
Свадба Фустани
Декорација:
Чипка,Appliques
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Деколте:
О Деколте

Додатоци на производот