0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-38 %
TREAZY Сребрена/Златни-боја Кристал Свадба Накит Поставите Сјајна Кристал Twisty Ѓердан Ѓердан Обетки Поставите Свадба Накит Сет

TREAZY Сребрена/Златни-боја Кристал Свадба Накит Поставите Сјајна Кристал Twisty Ѓердан Ѓердан Обетки Поставите Свадба Накит Сет

DEN 267.00
DEN 431.52
Това е достапна

Количина на стоки


Топло Препорачувам
Опис На Производот
100% Нов и Висок Квалитет
Бренд : TREAZY
Материјал : Цинк Легура & Кристал Кристал
Накит Вид : Свадба Накит Сет
Боја : Сребрена/Злато
Ѓердан Должина : 36cm+17cm се прошири синџир
Обетки големина : 3.8 cm*1cm
Овој Накит договор со животната средина барања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не носат.
Фантастичен накит сетови за Свадби, Proms, Партии или други специјални прилики.
Тоа го прави вашиот изглед благородна и да го додадете вашиот шарм
Сликата Модел Шоу
Превозот И Повратни Информации

Основните својства

Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
TREAZY
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Стил:
Тренди
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
TL-08J01
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
earring стил:
Уво Pin
должина на ѓердан:
36cm+17cm
earring големина:
3.8 cm*1cm
Метали Тип:
Сребро Позлатен/Златни-боја
Подарок за:
Свадба/Деверуша/Мајка/Девојка/Сопруга/Ќерка
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други

Додатоци на производот