0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Сет од 4 Боја Менување на Батеријата Свеќи Со Пластична Чаша,Бела Жолта Соларни Чај Светлина Свеќи Со Полнење Функција

Сет од 4 Боја Менување на Батеријата Свеќи Со Пластична Чаша,Бела Жолта Соларни Чај Светлина Свеќи Со Полнење Функција

DEN 912.00
DEN 959.52
Това е достапна

Количина на стоки


Сет од 4 Боја Менување на Батеријата Свеќи Со Пластична Чаша,Бела Жолта Соларни Чај Светлина Свеќи Со Полнење Функција
Функција :
Како да се наплаќаат : вклучување на прекинувачот на свеќи прво, стави свеќи под сонцето,тоа ќе наплаќаат моќ автоматски,обично тоа ќе светне
повеќе од 15 часа, едно време, тоа е моќта на сонцето(временски)
-Исто така,тоа ќе светне автоматски во темно средина.
- Пакет се вклучени : 4 парчиња свеќи и 4 парчиња пластична чаша
- полнење на батеријата вклучена,може да се користат повеќе од 1 години.
- Свеќа Големина : 6.3*4cm
_Cup Големина : 6.5*11 см-се Користи за ноќта на Вештерките Божиќ Одмор,свадба,роденден,и дома Декорација.
Зошто да изберете нас. 1.Тоа се користи транспарентен ПВЦ led капа,и го стави доведе во право позиција,така свеќа е повеќе светла од другите. 2.Батеријата може да се користи повеќе од една година на нормално користење,само треба да надополнување на енергија од сонцето. 3.Брзо shippment : јас обично ќе брод свеќи во рок од 3 дена , освен за одмор.
Слика на свеќи
Shippment : Било обичај должност или увоз даночни се купувачот одговорност. Со цел да ви помогне да добиете парцела со слободни данок или ниски даноци преку царината,јас ќе напишам на пониска вредност во фактурата. Ако има не го добиете вашиот парцела,но рокот за доставување доаѓа,ве молиме да побара од мене да го продолжи времето за испорака. Повратни информации : 1.Вашето мислење е многу важно за нас,ве молиме кликнете на 5 ѕвезди во повратни информации ако ви се допаѓа предмети. 2.Ве молиме ни e-mail пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор на Aliexpress. Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но јас ќе се обидам моето најдобро да slove проблемот. Се надевам дека можете да ги додадете во сакаат листа, ако ви се допаѓа тоа,ви благодариме и имаат убав ден. Тип : Чај Светлина Функција : Flameless Употреба : Одмор Тип : LED Свеќа Функција : Flameless

Основните својства

боја:
бојата се менува, жолта светлина, бела светлина
Рачно изработени:
No
Функција:
Обоени Пламен
Употреба:
Votive Свеќа
Обликот:
Столб
Тип:
Чај Светлина
Број На Модел На:
LED12009
Бренд Име:
zabicat
Производот:
свеќа светилки
Материјал:
Пластични
led светло:
жолта,бела,боја се менува
Главен Материјал:
Пластични
Свеќа Димензии:
дијаметар е 6.3 см,висина е 4 см
Чаша Големина:
дијаметар е 6.5 см,висина е 11 cm
Пакување детали:
4 парчиња свеќи и 4 парчиња пластична чаша
Употреба:
Божиќ,ноќта на Вештерките,Денот на Вљубените,Велигден
Батеријата вклучена:
Yes
Како да се наплатат:
вклучување на прекинувачот прв,а потоа го стави свеќи под сонцето
Префрлете:
за вклучување/исклучување на дното

Додатоци на производот