0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
(Пакување од 12) MR16 Светилка Штекер G4 GU5.3 Керамички Светилка Носителот Приклучок Конектор G4 Led Светло База со Жица 15CM

(Пакување од 12) MR16 Светилка Штекер G4 GU5.3 Керамички Светилка Носителот Приклучок Конектор G4 Led Светло База со Жица 15CM

DEN 342.00
DEN 475.20
Това е достапна

Количина на стоки


(6-Pack) MR16 Светилка Приклучок, 16 CM Конектор Адаптер Нови MR16 GU5.3 Керамичка LED/CFL/Халоген Светилка Женски База Штекер Порцелански Висок Квалитет на Нови Г-дин 16 LED Сијалица Штекер Носителот Метал прилог/ заградата да било MR16 GU5.3 или други светилка фитинзи Направени од Метали Лист, малку Пролет, и порцелански изолатор, со Силиконски Coper Жица GU5.3 16 CM целокупната должина CE Оценет & Означени Висока температура
Порцелански Висок Квалитет на Нови Г-дин 16 LED Сијалица Приклучок за Носител на
Овие мини bi-пински приклучоци се дизајнирани за G4, G6.35, GY6.35, GX5.3 база светилки. Оваа конектори се направени од Метали Лист, малку Пролет, и порцелански изолатор, со Силиконски Coper Жица.
Овие приклучоци се компатибилни со LED, CFL и Халоген светилки. Нашиот производ е оценет до 250 V и 100 W, кој ќе ги задоволи вашите разни осветлување барања.
Превозот Внимание на Сите Курирска Служба DHL/ФЕДЕКС/EMS/ПРОЗОРЦИ ќе бидат подредени по случаен избор, ако не ни кажуваат . Љубезно ве молиме да ни остават порака ако имате посебни барања на пратката. EMS : 7-14 работни денови. DHL/UPS/ФЕДЕКС/ТНТ : 5-7 работни денови. Хонгконг Пост/Кина Пост : 20-30 работни денови.(Парцела подолу 2kg) ќе помогне да се направи Царинење и купувачот ќе одговор за било царинска такса на вашето место.
Повратните информации Клиентите Задоволство е клучно важен фактор на нашиот успех. Ви благодариме за да ни остави позитивни повратни информации откако ќе се чувствувате задоволни со парцели,Ние, исто така, ќе се одговори од кои ви даваат позитивни повратни информации во ист ден. Добредојдовте да контактирате со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми.
Гаранција и Политика на Враќање Ние обезбеди 2 години гаранција за нашиот производ. Ако led светла скршен во две години, поради квалитетот прашања, ние ќе го поправи тоа за слободни. (Со исклучок на објектите оштетени или злоупотребува по приемот). Ние ги прифати овластен се враќа за размена, или рефундирање во рок од 10 дена од приемот на објектот. Точка мора да биде во оригинална состојба и оригиналниот пакет. Превозот обвиненија не се враќа. Ве молиме ни E-mail еднаш испорака е одложен или парцели се оштетени за време на испорака. Ние сме тука да ви помогнеме.

Основните својства

Тип На Објект:
Светилка Основи
сертификација:
CE,RoHS
Бренд Име:
JOYINLED
Број На Модел На:
YDG-3002
База Материјал:
Керамика и Порцелан
Карактеристики:
MR16
Гаранција:
2
is_customized:
YES

Додатоци на производот