0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-28 %
XENCN H3 12V 55W 5300K Xenon Крајната Бело, Сино Дијамант Светлина Автомобил Сијалица Халоген Авто Магла Светилка за passat шкода голф lancer astra

XENCN H3 12V 55W 5300K Xenon Крајната Бело, Сино Дијамант Светлина Автомобил Сијалица Халоген Авто Магла Светилка за passat шкода голф lancer astra

DEN 584.00
DEN 810.72
Това е достапна

Количина на стоки


ОБЈЕКТОТ СПЕЦИФИКИТЕ Напојување : 12 V 55 W PK22s Сино Дијамант Серија. Температура на бојата : 5300 K. Модел : H3. Другиот Дел Број : 64151. Сертификација : EMARK, ТОЧКА. Производителот : 100% Автентични X E NCN Производи. Цената Вклучува : Еден пар (2 парчиња) светилки. Состојба : Нова. Гаранција : 1 година. Материјал Тип : УВ Филтер Кварц Стакло. U se Позиција : Магла Светлина.
КАРАКТЕРИСТИКИ До 5300k боја температура , слична на светлината од xenon предните светла. Светла за безбедно возење. Подобра прегледност на патот до место пречки и да прочитате сообраќајните знаци и леснотија возење замор и притисок. УВ филтер нуди подолг живот. Совршена замена и надградби за сите видови висока/ниска зрак и магла. Едноставен за користење, нема потреба за промена на светилка линија и лесна инсталација(plug in & замени акции светилки). Гаранција : квалитетот е ист како и првата линија на брендот, ниска цена добиете висок квалитет на количка сијалица. Сите производи се донесат светилки од меѓународниот првите брендови, овие светилки преку вториот длабока обработка. Купувачот треба да ја потврди неговиот автомобил, ако тоа може да се инсталира H3 12 V 55 W светилки или не.
Ние нудиме различни светла боја светилка на видови, за да ги задоволат вашите различни потреби.
ПАКЕТ
Предметите ќе бидат третирани и добро заштитени. Доколку имате посебни барања за пакување, ве молиме контактирајте со нас. ИСПОРАКА
Сите предмети ќе биде предаден на светот. Сите предмети ќе биде предаден во рок од 2~4 работни дена (со исклучок на сабота, недела & Празник) по вашата исплата е примена и да се расчисти. Сите предмети ќе бидат испратени до вашата нарачка адреса , па ве молиме бидете сигурни да ни овозможи со точна, прецизна, детална превозот адреса. Царина е обврска и одговорност на граѓанинот во вашата земја, така што купувачот треба да бидат одговорни за било каква вредност и сопствени должност направени. Повеќето од предметите ќе биде испорачуван Aliexpress Стандард на Превозот . За објектот во парк во нашата НИ магацин, пакетот ќе биде испратена преку USPS услуга. Превозот време како ги следат маса ќе биде за вашиот референца.
Превозот Метод
Дестинација
Превозот Време
Поштенски
Aliexpress Стандард
Австралија
7~20 дена
Бесплатен превозот
(тежина
Обединето Кралство
7~20 дена
Канада/САД
10~20 работни дена
Виетнам, Малдиви, Нов Зеланд, Јапонија, Јужна Кореја, Австрија, Германија, Netherland, Франција, Финска, Тајланд, Данска, Грција, Швајцарија, Грција, Португалија, Белгија, Ирска, Сингапур, Норвешка
15~30 работни дена
Јужна Африка, Бугарија, Белорусија, Кипар, Хрватска, Летонија, Монако, Молдавија, Македонија, Црна Гора, Полска, Романија, Србија, Словачка, Словенија, Украина, Индонезија, Брунеи, Камбоџа, Малезија, Филипини, Виетнам, Малдиви
15~35 работни дена
Италија, Бразил, Русија, Израел и други земји
25~45 работни дена
EUB
САД, Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Русија, Украина и други земји
7~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
EMS
Повеќето земји
5~15 дена
Дополнителни Превозот Надомест
Aliexpress Премија
Австралија, Франција, велика БРИТАНИЈА, Германија, САД и на други земји
3~7 дена
Дополнителни Превозот Надомест ИСПЛАТА прифаќаме само за плаќање преку Alipay . Плаќањето мора да се заврши во рок од 20 дена. Ве молиме оставете порака за вашите посебни барања (e.g Боја или Големина.) во цел белешки дел кога ќе го поставите цел. ГАРАНЦИЈА и ПОВРАТНИ информации Сите предмети ќе бидат тестирани пред превозот. Купи со доверба! Ако објектот е избега кога ќе ја прими, или не сте задоволни со тоа, вие може да ни e-mail за замена или рефундирање на, ве молиме договорот нас и двојно проверете враќање адреса, пред да се врати.

Основните својства

Тип Socket:
H3
Тип На Објект:
Извори На Светло
Wattage:
55W
Автомобил модел:
Наследство, Impreza, Слобода, Wrangler, TJ и така натаму
Автомобил Марка:
Субару Џип и така натаму
Температура На Боја:
3000K-12000K
Напон:
12V
Бренд Име:
Xencn
Извор На Светлина:
халоген
Пакетот Вклучува:
2 светилки
Температура На Боја:
5300K
сертификација:
Emark, ТОЧКА
Модел:
H3
Дел Број:
64151
База Модел:
P14.5s

Додатоци на производот