0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-13 %
JEAZEA Универзален Мотор 28mm-34mm Пак Сигнал Светлата Планината Заградата Главата Светлина Светилка Носителот Прилагодувач Вилушка Планината Менгеме

JEAZEA Универзален Мотор 28mm-34mm Пак Сигнал Светлата Планината Заградата Главата Светлина Светилка Носителот Прилагодувач Вилушка Планината Менгеме

DEN 501.00
DEN 575.52
Това е достапна

Количина на стоки


Универзален Мотор До Црна 28mm-34mm Пак Сигнал Светлата Планината Заградата Главата Светлина Светилка Носителот Прилагодувач Вилушка Планината Менгеме
Состојба : Нова Материјал : метал Боја : Црна Точка се вклучени : Светлата Планината Заградата x 1 сет Компатибилен : За повеќето мотор велосипеди со скутери со 30ММ-45 MM предната вилушка ! Како : За Харли Плувка Хеликоптер Dirt Bike Хонда, Јамаха Kawasaki Suzuki АТВ KTM Aprilla BMW Ducati Триумф MV Агуста Bimota Buell Momo Guzzi, и др.
Карактеристики Лесна инсталација со Високи перформанси Издржливи, водоотпорна ви Помогне да го надминете вие светло за подобро осветлување
Answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.
Производ Фото

Основните својства

Motobike Направи:
Kawasaki,Победа,Suzuki,Aprilia,Хонда,Ducati,Триумф,Харли-Дејвидсон,Јамаха
боја:
Црна
Бренд Име:
JEAZEA
Материјал:
Метал
боја:
Црна
Одговара:
За повеќето мотор велосипеди со скутери со 30ММ-45MM предната вилушка
одговара 1:
за харли
Се вклопат 2:
За Dirt Bike
Одговара 3:
За Хонда
Одговара 4:
за јамаха
Одговара 5:
за kawasaki
Одговара 6:
За Хеликоптер
Одговара 7:
за Плувка

Додатоци на производот