0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Зимски Загрева insole USB Електричен Погон Мажи Жени Загрева Чевли Внесува Обвинет Електрични Табани за Чевли се Подигне Топло Чевли подлога

Зимски Загрева insole USB Електричен Погон Мажи Жени Загрева Чевли Внесува Обвинет Електрични Табани за Чевли се Подигне Топло Чевли подлога

DEN 239.52
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Боја : Кафе,Жолта Напон : 5-6 V Греење insole + USB кабел не вклучува адаптер Функција : Термички,Electrically Загрева,Тешко Носи USB греење табани 3 видови на греење методи ве Молиме одберете insole во согласност со големината на контактното должина на чевли, На табани големина е ГОЛЕМИНАТА 35-36 37-38 39-40 41-42 43-44 Нема Мало Пакети Количина : 1 Pair Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!

Основните својства

боја:
Браун
Чевли Големина:
ГОЛЕМИНА 35 до 36, ГОЛЕМИНА 37 38, ГОЛЕМИНА 39 40, ГОЛЕМИНА 41 42, ГОЛЕМИНА 43 44
Тип На Објект:
Табани
Функција:
Топлинска,Загрева Electrically
Шаблон Тип:
Цврста
Insole Висина:
1cm-3cm
Пол:
Мажи
Бренд Име:
XQ
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Материјал:
Памук
боја:
жолта,кафеава

Додатоци на производот