0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-40 %
3D Tablecloth Елка Сина Jingle Bell Шема Водоотпорен Крпа Згусне Правоаголни и Тркалезни Маса Крпа за Свадба

3D Tablecloth Елка Сина Jingle Bell Шема Водоотпорен Крпа Згусне Правоаголни и Тркалезни Маса Крпа за Свадба

DEN 202.00
DEN 336.00
Това е достапна

Количина на стоки


Забелешка : Ако нашата големина не е добро, ние го прифати вашиот било големина! (Можеме да ги испечатите вашите слики)
>>Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
>> Плаќање :
1) да ја прифатиме Зачувам, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
>>превозот :
1). Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена.
>>Политика На Враќање :
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
>>Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Основните својства

Спецификација:
40 X 40cm, 60 X 60cm, 80 X 80cm, 90 X 90cm, 60 X 120cm, 70 X 150cm, 80 X 150cm, 90 X 150cm, 130 X 180cm, 140 X 180cm, 140 X 220cm, 150 X 230cm, 180 X 270cm, Round diameter180cm
Стил:
Европа
Употреба:
Свадба,Хотел,Банкет,Партија,Дома
Функција:
Oilproof,Водоотпорен
Материјал:
Полиестер / Памук
Големина:
Customizable
Бренд Име:
babson
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
3d 1
Шаблон Тип:
Весела
Шема:
Печатени
Техника:
Рачно изработени
Обликот:
правоаголник

Додатоци на производот