0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Пенкало Активни Перо Капацитивни Екран на Допир За Леново Јога Табот 3 10 8 Плус Таблета 2 8.0 tab3 10 Про B8000 B6000 X90F Таблета Случај

Пенкало Активни Перо Капацитивни Екран на Допир За Леново Јога Табот 3 10 8 Плус Таблета 2 8.0 tab3 10 Про B8000 B6000 X90F Таблета Случај

DEN 1312.00
DEN 1381.44
Това е достапна

Количина на стоки

Карактеристики на овој производ:Метал пенкало (топката круг), не треба да се промени, трајни, парична казна 1.3 мм, ултра долг живот, интелигентни се разбудам dormancy, штедење енергија, нема потреба да се инсталира било каков софтвер, може да се користи директно! Назад капа, со магнет адсорпција, да се спречи загуба, многу практични Висока прецизност 1.3 mm Активни Наплаќа Осетлив на Допир Пенкало за i OS Android Microsoft Таблети ПОДЛОГА екран на допир уреди Опис на Производот : * Ниска ПРИЛАГОДЛИВИ СОВЕТ Карактеристики : Тоа е нова функција за корисникот за да искуство допир уред со широк спектар на компатибилност. Без страв да се користи за било време на допир. А корисникот се користи ЕКРАН ЗАШТИТНИК ИЛИ НЕ ( вклучува калено стакло или домашно МИЛЕНИЧЕ еден), едноставно се приспособат на совет за да овозможите пишување функции без ограничувања. * Прецизен парична Казна Точка Активни Перо 1.3 mm СОВЕТ обезбедува реална пен-да-подлога за пишување / цртеж искуство на сите таблети & паметни телефони. * До 12 часа на непрекината употреба по 30 munits целосно наполнет. Забелешка : За оптимални перформанси, ве молиме осигурајте се дека вашиот уред НЕ има екран заштитник филм применува. * Самостојна Активни Перо Дизајн : НЕ BLUETOOTH PARING ИЛИ СТАН ПОТРЕБНО. И сеуште работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. Функција : * активната перо redefines цртање и пишување на таблети и паметни телефони. * Активната перо всушност се чувствува и пишува исто како и пенкало, не се бараат посебен софтвер, и да работи со било i OS и повеќето Андроид допир интерфејс уредот. * На 145 mm долга,9 mm во дијаметар и 1,3 mm совет, активно пенкало се чувствува како вистински пенкало. Powered by во изградба на батеријата, активната перо дава до 12 часа на непрекината латентност-слободно цртање и пишување. * Активната перо не се однесува на посебни пре-инсталиран софтвер или одредени апликации. Со прекинувач копчето,тоа веднаш ќе го активира да работат во кој било уред со користење осетлив на допир. * Активната перо независно работи на посебен софтвер или специјални подесувања во апликации. Така што практично се работи со било апликација, вклучително и популарни апликации како што се Zoom Notes, Evernote, Хартија од Fifty Three, Pro Create, и многу повеќе. Спецификација : * Пенкало должина : 145 mm, со Дијаметар : 9 mm, Пенкало совет : 1.3 mm (парична казна)【Метал пенкало, без замена, трајни】 * Материјал : Алуминиум легура * вградената батерија,Полнење преку USB приклучок Пакет Содржина : 1 x активната специјалното Пенкало 1 x USB кабел

Основните својства

Пакет:
Yes
Должина:
14.5cm
Бренд Име:
AJIUYU
Број На Модел На:
K828
Примена:
Таблети
Екранот Со Апликации:
Капацитивни Екран
Материјал:
Метал
Апликацијата Брендови:
за lenovo

Додатоци на производот