0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
3000mAh 3.7 V 357095 (полимер литиум јонска Батерија за Замена Таблета Батеријата за 7 инчен таблет компјутер MP3 MP4 li-ion батерија 3000mah

3000mAh 3.7 V 357095 (полимер литиум јонска Батерија за Замена Таблета Батеријата за 7 инчен таблет компјутер MP3 MP4 li-ion батерија 3000mah

DEN 1080.00
Това е достапна

Количина на стоки


3000m Ah 3.7 V 357095 (полимер литиум јонска Батерија за Замена Таблета Батеријата за 7 инчен таблет компјутер MP3 MP4 li-ion батерија 3000mah
Со Батеријата Заштита Одбор :
-Функција : overcharge,со текот на испуштање, прекуструјна ,краток circiut заштита

Основните својства

Пакет:
Yes
Број На Модел На:
MFR3_TL01_357095_3000
Бренд Име:
ZhiYuSun
Капацитетот На Батеријата:
3000 mAh
Компонента Тип:
Внатрешна батерија
Тип:
Поставете Тип:
Количина:
Функција:
Номиналниот Напон:
Може Да Го Прилагодите:
Yes
Место на Потекло:
Тежина:
Dimensional tolerances:
+ / - 5%
Безбедност Пакет Рачката:

Додатоци на производот