0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-17 %
НАЈДОБРИТЕ Анти-отпечатоци Јасно сјајни Екран Заштитник филм За Acer Iconia А1-830 7.9 Пред HD LCD Заштитна Филмови Ниска продажба

НАЈДОБРИТЕ Анти-отпечатоци Јасно сјајни Екран Заштитник филм За Acer Iconia А1-830 7.9 Пред HD LCD Заштитна Филмови Ниска продажба

DEN 83.00
DEN 100.32
Това е достапна

Количина на стоки


QCC ВО ТАИ WAN
НАЈДОБРИТЕ Анти-отпечатоци Јасно сјајни Екран Заштитник филм За Acer Iconia А1-830 7.9" Пред HD LCD Заштитна Филмови Ниска продажба
Нашата компанија е основана во 2000 година, e-commerce има 14 години искуство,
деловната филозофија : сериозно, внимателно услуга, своја фабрика и r&d тим.
Добредојдовте било клиент соработка, без разлика колку е голема вашата компанија, сите ние сме сакале да ви послужи.
Во потрага напред за заеднички развој и напредок со едни со други.
1.ние прифаќаме : Виза-картичка. Mastercard. Зачувам()
ако не сте ЗАЧУВАМ СМЕТКА.Ве молиме одете на веб-сајтот, а потоа се најде сметка ,Тоа е толку лесно.
ЗАЧУВАМ СМЕТКА ПРИФАТИ КРЕДИТНА КАРТИЧКА И WEBMONEY И QIWI ПАРИЧНИК.
2.ние прифаќаме : westernunion
3.ние прифаќаме : банка на банка
Внимание :
кога се направи исплата користење Зачувам .парите се депонирани сигурно во вашата сметка.Пари е објавен за нас откако ќе
потврдете deliever. Плаќањето мора да се изврши во рок од три дена од денот на нарачката.Ако не можете да се исходот веднаш по аукција во близина. ве молиме
почекајте неколку минути и обидете се повторно плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена!
1.Ние guaranteen да брод од рок од 48 часа по уплатата comfirmation(освен одмор)
2.Delievery време : EMS : 5-15days. Хонгконг пост или кина пост : 7-30days. (освен Во оддалечените области)
3.Ние ќе ги остават на следење на број на вашата нарачка линкови кога ние веќе предаден на пакетот.
можете да го добие и да се провери вашиот пакет по 24 часа(бидејќи тоа ќе ви се околу 24 часа за delievery
конкретна компанија за да испратите проверка на информации на веб страната)
Во следниот линк :
1.Ние се наоѓа во GUANG ZHOU НА КИНА.Ние имаме единствена географска предности и просперитет на надворешната трговија.
ние нуди голем број на електронски бизнис форма целиот свет
2.Ти плаќаат на ФАБРИКА ЦЕНА СЕКОЈДНЕВНИОТ
ние продаваме нови објекти директно форма фабрика во Guang zhou на кина .Тоа е зошто нашите цени се многу конкурентни.
За да се одржи контролата на Квалитетот не ние лично се врши увид за секој објект пред да shippment.Сите предмети се 100% нови и прегледани.
3.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 12 часа(освен одмор)
ве молиме да остави порака во Трговијата Менаџер.Ако не добивате нашиот одговор ,ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори
вас, како е можно поскоро.Ако ни e-mail и не heara одговор .ве молиме e-mail повторно преку alibaba систем како што понекогаш
нашата mail сервери имаат грешки.
1. Ако ние испрати на погрешен производ, ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати и ќе прикачите некој подарок на надомест на штета.
Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
2. Ако тоа се нашите производи квантитетот не е во ред, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ја и ќе ја прикачите на подарок
надомест на штета. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
3. Ако производот во процесот на превозот на производот оштетен, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе испрати и
ќе прикачите некој подарок на надомест на штета. Ве молиме да испраќате слики и контактирајте со нас
4. Ако сакате да ја смените производ, ве молиме контактирајте со нас, но на товар мора да се плати од страна на купувачот. Откако примивме
производот, ви помогне да испраќаат во рок од 24 часа.
Проблеми во 1-3, нашето решение има два вида : а) пошта производи. B) преговара за враќање на средствата.
Ве молиме не грижете се, ние се кредибилитетот на трговците, ќе се реши овие проблеми. Ви благодарам многу!
Ние придава големо значење на повратни информации, ако сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, се надеваме да се биде во можност да им даде
ни пет ѕвездички високи пофалби, затоа што ќе го направите ова, можете да ги споделите со повеќе луѓето знаат за нас.

Основните својства

Бренд Име:
weeten
Компатибилен Бренд:
За acer
Количина:
1 пакет
Карактеристики:
Ултра Јасно
Материјал:
ЈП Мека Филм
Пакет:
Yes
Употреба:
PDA
Функција:
protecter panel
Бои:
јасни бои
Мало Пакување:
Мало Пакување
Место на Потекло:
Guang zhou на кина
квалитет:
100% Оригинални нови
занаети:
транспарентен HD филм
КОРИСНИКОТ ЗА :
За Acer ICONIA А1-830
полно тело:
пред+платно
Големина На Екранот:
7.9

Додатоци на производот