0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 парчиња/многу Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 Archos 70 Platinum 3G/Archos 70 Xenon Боја Таблета

2 парчиња/многу Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 Archos 70 Platinum 3G/Archos 70 Xenon Боја Таблета

DEN 354.72
Това е достапна

Количина на стоки


Функција Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : Материјал : Напредни СТАКЛО Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна Калено Стакло Тежина : 183*103mm +-1mm almos
Ве молиме имајте во предвид : Ако стаклото се скршени кога ќе се примени на пратката, 99% е прекината од страна на испраќачот процес. ве молиме имајте скршени пакет да се жалат кај нас
Ве молиме исто така, проверете ако имате вештина да се инсталира оваа калено стакло. ние не прифати било каков спор во врска со скршени или должност по инсталацијата. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Пакет вклучувајќи : 2 ПАРЧИЊА/многу X Калено Стакло само

Основните својства

Употреба:
PDA
Број На Модел На:
За Archos 70 Xenon Боја
Пакет:
без пакет
Карактеристики:
Нула Доказ
Материјал:
калено стакло
Количина:
2 Пакети
Компатибилен Бренд:
Други
Бренд Име:
witblue

Додатоци на производот