0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 парчиња/многу Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0 / Explay Хит 3G Таблет

2 парчиња/многу Калено Стакло Екран Заштитник Филм Guard LCD Штит За 7 ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0 / Explay Хит 3G Таблет

DEN 354.72
Това е достапна

Количина на стоки


Функција Анти-нула Анти-рефлекс Анти-статички Dustproof Одлична photopermeability
Спецификација Примарна функција : Материјал : Напредни СТАКЛО Ригидност : 9 H Други : Ултравиолетови зраци / Нула / Прашина / отпорни на Абразија Боја : Транспарентна Калено Стакло Тежина : 183*103mm +-1mm almos
Ве молиме имајте во предвид : Ако стаклото се скршени кога ќе се примени на пратката, 99% е прекината од страна на испраќачот процес. ве молиме имајте скршени пакет да се жалат кај нас
Ве молиме исто така, проверете ако имате вештина да се инсталира оваа калено стакло. ние не прифати било каков спор во врска со скршени или должност по инсталацијата. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.
Пакет вклучувајќи : 2 ПАРЧИЊА/многу X Калено Стакло само

Основните својства

Употреба:
PDA
Материјал:
калено стакло
Пакет:
без пакет
Количина:
2 Пакети
Карактеристики:
Нула Доказ
Компатибилен Бренд:
Други
Број На Модел На:
За ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0 / Explay Хит 3G
Бренд Име:
witblue

Додатоци на производот