0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
2 парчиња/Многу N010-0554-X225/01 FUJITSU 10.4 Екран на Допир Панел Стакло Замена на Делови

2 парчиња/Многу N010-0554-X225/01 FUJITSU 10.4 Екран на Допир Панел Стакло Замена на Делови

DEN 6249.60
Това е достапна

Количина на стоки

* 100% Тестирани Еден По Еден Пред Превозот
* Компатибилен Со : За N010-0554-X225/01 FUJITSU
* Големина : 10.4"
* Тоа се користи за да се замени скршен, оштетената, испукана или неупотребливи допир pannel
Предупредување : упатство за Инсталација не се вклучени, ве молиме бидете сигурни дека знаете како да го инсталирате пред понуда.
Пакетот вклучува :
2 парчиња x екран на Допир Панел
Ние Се Грижиме Вашите Потреби! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање
(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања
од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И ТОПЛА ПРОДАЖБА

Основните својства

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no
Големина:
10.4
Компатибилен со:
N010-0554-X225/01 FUJITSU

Додатоци на производот