0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Witblue Нов екран на допир За 9 BQ 9054G Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

Witblue Нов екран на допир За 9 BQ 9054G Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 720.48
Това е достапна

Количина на стоки


Како екранот на допир може да има различни екран на допир верзија за истиот модел.
Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.
Пакет : 1 PCs/многу допир.
Ве молиме изберете вашиот претпочитаат боја ако постои боја опции за избор.
Како производство беше смени кабелот код за различни производство на време.
Кабел за заклучување може да биде различен, како на слика/листа на еден,нов екран панел може да имаат и други логото на тоа или не, но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет е како што споменавме потреби. ако не можете да го прифати тоа, ве молиме не го купат.

Основните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
За BQ 9054G екран осетлив на допир
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Бренд Име:
witblue

Додатоци на производот