0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
M133NWN1 R0 се вклопуваат B133XTN01.0 N133BGE-LB1 B133XW03 LP133WH2 TLGA TLHA 40 PIN

M133NWN1 R0 се вклопуваат B133XTN01.0 N133BGE-LB1 B133XW03 LP133WH2 TLGA TLHA 40 PIN

DEN 2856.00
Това е достапна

Количина на стоки


Внимание:Ова е ЛЕВО+ПРАВО 6 завртка дупки!!!!
ЗАБЕЛЕШКА : Пред да се нареди , во случај на било грешка & проблеми во нашиот бизнис , ве молиме mail нас како што е подолу информации за двојно се потврдува да победи на овој договор заедно.
•1>LCD име на модел во вашата рака за сега ,како што се : LP140 WH1-TLA1
•2>Вашиот лаптоп име ,како што се : DV3000 ...
•3>Send горенаведените информации на нашата e-mail и ние ќе одговор во рок од 24 часа за брзо и правото да се справи ,ви благодариме !
Опис Состојба НА+ НОВ Дел број M133 NWN1 R0(или замена модел : B133 XW03 V. 0 V. 1 V. 5 LP133 WH2 TLF1 TLN4 TLHA TLM2 TLGA TLHA N133 BGE-L41 LTN133 AT16 B133 XTN01.0 N133 BGE-LB1 и така натаму) ќе испрати компатибилен модел врз основа на инвентар. Внимание : Ако не се прифати тоа,ве молиме не го нарачате.Благодарение толку многу за вашето разбирање. Големина на 13.3 инчен Резолуција 1366×768 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Статус : Нова, Оценка А.
Пакување : Antistatic торба и кутија
Секое парче е тестиран строго пред превозот!
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Paypal е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
3.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок,превозот адреса, како според вашиот paypal адресата.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.Ви благодариме.
Враќање
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот. Без оглед на причината, клиентот може да го врати производот во текот на еден период како што е наведено подолу во e Bay Политика на Враќање Дел, за рефундирање на куповната цена помалку од 20% restocking такса. Клиентот е одговорен за сите врати превозот обвиненија во сите случаи. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, а се врати и на купувачите. Клиентите ве молиме да побара Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) пред испорака на производот назад, и е одговорен за било превозот обвиненија на бродот на производот назад.

Основните својства

Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN
Број На Модел На:
M133NWN1 R0 B133XTN01.0 N133BGE-LB1 B133XW03 LP133WH2 TLGA TLHA
Тип На Производ:
Таблета LCD

Додатоци на производот