0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-14 %
10.1 НОВ Контакт За mitoo i10 таблет компјутер digitizer екран на допир за стакло сензор mitoo јас 10 екран на допир

10.1 НОВ Контакт За mitoo i10 таблет компјутер digitizer екран на допир за стакло сензор mitoo јас 10 екран на допир

DEN 578.00
DEN 672.00
Това е достапна

Количина на стоки


1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не. на вашите уреди за нас . Ние не сме одговорни за погрешен наддавање . Ви благодариме за разбирањето !!! Ви благодариме
Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме!
2.) Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно.
3.) НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето.
4.) Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.
Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!ви благодариме
Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!( Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.)
Тоа е подобро за вас да се цел 2 парчиња,бидејќи тоа е кршливи предмети.

1.) Ние само acept Зачувам,за други начини на плаќање,pls контактирајте со продавачот пред вашиот предлог.
2.) Цените не вклучуваат какви било царински давачки & даноци.Плаќањето се excpected во рок од 7 дена по аукција затворени.неплатени аукција ќе бидат пријавени на Aliexpress.
1.) Стоките ќе бидат испратени во рок од 2 до 5 работни дена по потврди за Плаќање.Бесплатен превозот е од Кина пост воздухопловната/HK Пост Пошта; Ние ќе се обезбеди следење не за сите превозот метод.Можете да ги пратите на нивната официјална wesite.
2. ) Ние не сме одговорни за превозникот транзит време. Оваа информација е обезбедена од страна на превозникот и исклучува викендите & банка празници.
3.) Купувачи од Бразил треба да се обезбеди CPF број однапред ако изберете локација за подигнување или UPS,во спротивно,ние треба да се брод преку ЕМС.
4.)Сите купувачи кои треба да се платат дополнителна такса за далечински област услуга од DHL,UPS-от или Fedex ,но нема потреба за ЕМС .
5.) Испорака време може да се разликува, особено за време на периоди или inclimate временските услови. ве молиме не го отвори спорот до контактирајте со нас.Ако ви се итни ,тогаш ве молиме љубезно ве молиме да изберете локација за подигнување или други express !
НИЕ МОЖЕ ДА СЕ ПРОШИРИ ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ЗА ВАС,АКО НЕ ГО ДОБИЕ ТОА НАВРЕМЕНО.
1.) Секој делови ќе бидат тестирани пред испорака ,ние не сме одговорни за било какви проблеми предизвикани од непрофесионално работење.
2.) Ако не сте задоволни со вашата нарачка , можете да разменувате предмети примените, но ќе мора да контактирате со нас во рок од 3 дневна на приемот на вашата цел ,но ќе треба да ги плати сите дополнителни превозот надомест направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба .
3.) Наплата ќе се направат веднаш штом ќе добиете делови, Превозот цената е неповратни . Resending превозот надомест ќе бидат платени од страна на купувачот.
1.)Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги,кои само ве однесе 1 минута.

Основните својства

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Број На Модел На:
За mitoo i10 екран осетлив на допир
Место на Потекло:
Guangdong Кина (Копно)
КОЛИЧИНА:
во парк
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail
време на испорака:
Во рок од 2 дена по вашата исплата пристигне во Зачувам
Големина:
10.1-инчен
Модел Бр.:
За mitoo i10 екран на допир
Следење Бр.:
Yes
Wholesales:
Поддршка

Додатоци на производот