0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
E212465 ELO ДОПИР СИСТЕМИ SCN-ВО-FLT15.0-Z01-0H1-Р E055550 5 Жица 15 инчен Екран на Допир Панел 332*249mm

E212465 ELO ДОПИР СИСТЕМИ SCN-ВО-FLT15.0-Z01-0H1-Р E055550 5 Жица 15 инчен Екран на Допир Панел 332*249mm

DEN 5381.00
DEN 5664.48
Това е достапна

Количина на стоки

E212465 ELO ДОПИР СИСТЕМИ SCN-ВО-FLT15.0-Z01-0 H1-Р E055550 Екран на Допир Панел 60 Дена Гаранција
За забрзан такси превозот, ве молиме контактирајте со нас пред да ред, ви благодарам!
Пакетот Вклучува :
SCN-ВО-FLT15.0-Z01-0 H1-Р екран на допир Панел*1 PCS
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето 1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур Пост : 10-25 Работни Дена Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена.
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И

Основните својства

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no
димензија:
332*249mm

Додатоци на производот