0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
HDMI+VGA +AV на LCD возачот одбор+ AT080TN52 800*600+Далечински Управувач И Приемник +OSD Тастатура Со Кабел+ екран на Допир Панел

HDMI+VGA +AV на LCD возачот одбор+ AT080TN52 800*600+Далечински Управувач И Приемник +OSD Тастатура Со Кабел+ екран на Допир Панел

DEN 3921.00
DEN 4127.04
Това е достапна

Количина на стоки


Краток опис на LCD контролер одбор
1.Главната чип : RTD2662 или RTD26602
2.Поддршка HDMI+VGA +2 AV
3.Поддршка на LCD панелот интерфејс :
а. Единствен/Dual Channel LVDSb.
б. 50 pin TTL интерфејс
4.Поддршка Резолуција : 1920*1080
5.Работен напон : +5 V~+24 V
6.Моќта на панел : +3.3 V
7.На OSD јазици : Поедноставен Кинески, Традиционален Кинески, англиски, француски, германски, италијански, шпански, португалски, Јапонски, корејски (изборен)
8.Копче за функција : Auto/Menu/Лево/Десно/Излез/копче за
9.Аудио излезна моќ :
Краток опис на LCD панелот
Панел модул : EJ080 NA-05 A
Панел големина : 8 инчен
Резолуција : 800*600
Aspect ratio : 4 : 3
Преглед димензија : 183mm*141mm
Brightness : 50
Contrast Ratio : 500 : 1
Интерфејс игли : 50
Светилка Тип : WLED
Пакет содржина :
1*EJ080 NA-05 A
1*LCD контролер одбор (RTD2660)
1*OSD тастатура со кабел
1*Далечински управувач со примате
1*екран на Допир панел, со контрола на картичката
Предупредување : 1. Нема инструкции се предвидени за овој оглас
2. Ова не е лесна работа за некој кој нема искуство на сите.
3. Ние не ќе биде одговорен за каква било штета на вашиот таблет компјутер кој ќе може да предизвика за време на менување на замена на делови
Пакетот вклучува :
1x HDMI+VGA+2 AV+Далечински Возачот Одбор +8inch AT080 TN52/EJ080 NA-05 A 800*600 + екран на Допир Панел ( не се вклучени Малина ПИ возачот одбор )
Ние Се Грижиме Вашите Потреби! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат Ракување со Време Од 1 работен Ден Превозот Време - Кина Пост : 10-40 работни Дена - Singapore/Хонг Конг Пост : 10-25 работни Дена Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција. * Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена * Ако вашиот објект не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот). * За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена откако ќе го примите објект) * Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена. ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM АУ : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM ДЕ : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И ТОПЛА ПРОДАЖБА

Основните својства

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no
резолуцијата на екранот:
800*600
Големина На Екранот:
8

Додатоци на производот