0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Оригинални 7 инчен 4 жица A2286E-G Resistive Екран на Допир Панел за ONDA VX610A VX610W екран на допир digitizer панел бесплатен превозот

Оригинални 7 инчен 4 жица A2286E-G Resistive Екран на Допир Панел за ONDA VX610A VX610W екран на допир digitizer панел бесплатен превозот

DEN 865.00
DEN 950.40
Това е достапна

Количина на стоки


Оригинални Нови 7.0" инчен 4 жица A2286 E-G Resistive Екран на Допир Панел за ONDA VX610 A VX610+ VX610 W VX610 T екран на допир digitizer панел бесплатен превозот

Основните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Број На Модел На:
VX610W Екран на Допир Панел
Бренд Име:
skylarpu
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
siez:
7инчи
Надворешна димензија:
163mm*97mm
КОЛИЧИНА:
10000piece
is_customized:
Yes

Додатоци на производот