0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-9 %
Оригинални Нови 6 инчен 4 жица ГПС-навигацијата /E eroda X8/ HD-E800TV/ HD-2012/ LH6000/ Resistive Екран на Допир Панел бесплатен превозот

Оригинални Нови 6 инчен 4 жица ГПС-навигацијата /E eroda X8/ HD-E800TV/ HD-2012/ LH6000/ Resistive Екран на Допир Панел бесплатен превозот

DEN 734.00
DEN 806.40
Това е достапна

Количина на стоки


Оригинални Нови 6" инчен 4 жица ГПС-навигацијата /E eroda X8/ HD-E800 TV/ HD-2012/ LH6000/ Resistive Екран на Допир Панел бесплатен превозот

Основните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Број На Модел На:
E eroda X8 Екран на Допир Панел
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
siez:
6инчи
Надворешна димензија:
144.5 мм*84mm
КОЛИЧИНА:
10000piece
is_customized:
Yes

Додатоци на производот