0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Оригиналниот 4.3 инчен 6 жица A1769D-G Resistive Екран на Допир Панел за Onda VX540 VX530 екран на допир digitizer панел бесплатен превозот

Оригиналниот 4.3 инчен 6 жица A1769D-G Resistive Екран на Допир Панел за Onda VX540 VX530 екран на допир digitizer панел бесплатен превозот

DEN 710.40
Това е достапна

Количина на стоки


Оригинални Нови 4.3" инчен 6 жица A1769 D-G Resistive Екран на Допир Панел за Onda VX540 VX530 екран на допир digitizer панел бесплатен превозот

Основните својства

Компатибилен Бренд:
Универзална
Бренд Име:
skylarpu
Екран Тип:
Отпор На Екранот
Број На Модел На:
VX530 Екран на Допир Панел
Големина На Екранот:
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
siez:
4.3инчи
Надворешна димензија:
99.50 мм*65mm
КОЛИЧИНА:
10000piece
is_customized:
Yes

Додатоци на производот