0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Само Бели 9inch Таблета HK90DR2004 TPC0436 МФ-335-090F екран на Допир digitizer панел Поправка стакло Сензор Бесплатен Превозот

Само Бели 9inch Таблета HK90DR2004 TPC0436 МФ-335-090F екран на Допир digitizer панел Поправка стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 540.96
Това е достапна

Количина на стоки


ИСТАКНУВАЈЌИ јас продавница стока може само да се обезбеди нормална, не гарантира дека бројот е еден спрема еден, по купувачот има добиено стока, стока без никакви проблеми, па процесот на производство, различни кодирање ќе доведе до спорови нема да стане причина. Опис на производот Внимание : ве Молиме контактирајте со нас да се провери ако на екранот на допир, соодветни за вашиот таблет компјутер! Ако одговорот е да ,Тогаш место во редот! Благодарам многу!
ве молиме имајте во предвид сакате потреба она што боја
црна
бела

Основните својства

Број На Модел На:
BDH72
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
QVK

Додатоци на производот