0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Нови Производи 4.5 инчен За Asus Zenfone Оди ZB452KG LCD со Digitizer Собранието Црна Боја Бесплатен Превозот

Нови Производи 4.5 инчен За Asus Zenfone Оди ZB452KG LCD со Digitizer Собранието Црна Боја Бесплатен Превозот

DEN 912.00
DEN 960.00
Това е достапна

Количина на стоки


Опис : Оригинални За Asus Asus Zenfone Оди ZB452 KG LCD со Digitizer Собранието ВО АКЦИИ, со Бесплатен Превозот; Тестирани еден по еден пред превозот; Испорака во рок од 2 работни дена после потврда на плаќањето; Одлични по-продажба на услуги.
Време на испорака(во работни денови) :
DHL : 5-7 дена
EMS : 5-10 дена
ПРОЗОРЦИ : 5-7 дена
ТНТ : 5-7 дена
Fedex : 5-7 дена
Registerd Воздухопловната : 15-25 дена
За Наплата
Ако најдете да купите не е како што е опишано, или има функционални дефекти во рок од 7 дена од денот сте го добиле на производи, може да ги испратите назад кон нас, и ние ќе им даде на наплата за вас (не вклучувајќи и ракување полнење и надоместокот за пратката ќе се плаќа кога ќе го купи). Покрај тоа, ние не сме одговорни за такси превозот, кога ќе го испрати назад.
За Замена
Ние сме спремни да го замени целата набавка (вклучувајќи пакетот) .Ќе ги покрие такси превозот при испраќање до нас, а ние ќе ги покрие такси превозот при испраќање замена за вас.

Основните својства

Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
ASUS
Компатибилен Бренд:
за Asus
Големина На Екранот:
Број На Модел На:
ZB452KG
is_customized:
Yes

Додатоци на производот