0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови 7.85 инчен Digitizer Екран на Допир со IC Конектор & ДОМА FLEX Собранието за iPad mini Бела и Црна бесплатен превозот

Нови 7.85 инчен Digitizer Екран на Допир со IC Конектор & ДОМА FLEX Собранието за iPad mini Бела и Црна бесплатен превозот

DEN 672.00
Това е достапна

Количина на стоки


Нови 7.85" инчен Digitizer Екран на Допир со IC Конектор & ДОМА FLEX Собранието за i Pad mini Бела и Црна бесплатен превозот

Основните својства

боја:
Бела, Црна
Бренд Име:
Perciron
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
За Apple
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
За Ipad Mini

Додатоци на производот