0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
Нова За 10.1 Инчен HIGGSTEC T101S-5RB001X-0A18R0-150FH T101S-5RB001X-OA18R0-150FH Екран на Допир за Стакло Digitizer Panel

Нова За 10.1 Инчен HIGGSTEC T101S-5RB001X-0A18R0-150FH T101S-5RB001X-OA18R0-150FH Екран на Допир за Стакло Digitizer Panel

DEN 6013.00
DEN 6329.28
Това е достапна

Количина на стоки

10.1 Инчен HIGGSTEC T101 S-5 RB001 X-0 A18 R0-150 FH T101 S-5 RB001 X-OA18 R0-150 FH Екран на Допир за Стакло Digitizer Panel
Пакетот Вклучува : HIGGSTEC T101 S-5 RB001 X-0 A18 R0-150 FH *1pcs ви Благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето
1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур/Хонг Конг Пост : 10-25 Работни Дена
Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причина за враќање
(Враќање прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот
Ве молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања
од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И

Основните својства

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Додатоци на производот