0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нов Контакт За wj922-FPC v2.0 10.1-инчен Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир Панел Digitizer Сензор Замена WJ922-FPC V1.0

Нов Контакт За wj922-FPC v2.0 10.1-инчен Таблет КОМПЈУТЕР Осетлив на Допир Панел Digitizer Сензор Замена WJ922-FPC V1.0

DEN 506.88
Това е достапна

Количина на стоки

Известување Ние сме фабрика професионалец во допир digitizer.Ние, исто така, имаат alibaba за промет на големо.Ние нудиме стотици видови на екран панел digitizer и LCD екранот.Толку повеќе ќе ви треба,многу подобро цена,ве молиме контактирајте whth НАС ако големо количество. 1. Секој екран е тестиран пред превозот и 100% работи;Поправка/Замена на стари, скршени, испукана,оштетени погрешни допир. 2. ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број. Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет. 3. Ве молиме љубезно ве молиме оставете ни го вашето точно име и презиме (особено купувачот од RU ) & Телефон Бр. ,, кога ќе пополнување вашиот информации како купувачот, така што курир може испорака на вашите предмети навремено и лесно. 4. НЕ се Инсталира на допир & lcd екран во вашата машина пред тестирањето. 5. Ние ќе обележете објекти како "Примерок" или "Подарок", со пониски производ вредност, така што да ви помогне да се минимизира или да се избегне GST или VT или други Увозни Даноци.Продавачот не е одговорен за вашата земја било даноци или царинска такса!благодарение 6. Ние само може да гарантира оној што доби кои ќе бидат компатибилни со вашиот таблет, ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел како слика на интернет ! Ве молиме НЕ го купите, ако не прифати Некој+ одделение компатибилен екран на допир digitizer со различни flex кабелот броеви како нашите наслов / опис /фото држави е надвор од понудата на пазарот, ви благодариме! 7.Забелешка : Кога ја доби пакет ,ве молиме да направи видео, дека кога ќе го отворите пакет. (Ако постои било каква штета во транзит, можете да го испратите ова видео како доказ за спорот.) Над & следниве одредби стапуваат во сила откако по сте го стави на ред!(Многу важно за вас,ве Молиме да ја прочитате пред наддавање.) Совети : 1. Екран на допир Панел Digitizer : Ако на врвот екран на допир панел или стакло врвот е напукнато или скршено но сликата што според него е во ред, тогаш вие само треба на екран на Допир Панел; 2.LCD Дисплеј Само : Доколку сликата под стакло е скршен и допир pancel е НЕ, тогаш вие само треба ЛЦД дисплеј; 3. Целосен Екран со Допир Панел & LCD : Ако на врвот екран на допир панел е скршен и lcd сликата е или црна течност или испукани ви треба за комплетен екран ви Благодариме за Шопинг & посакувам се најдобро за вас! Пакување : Плаќање : не прифаќаме плаќање преку Зачувам, можете да платите со вашата кредитна картичка или дебитна картичка преку Зачувам. Shippping : 1.За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат. 2.Бесплатен превозот, : ние ќе ви ја испратиме стоката од страна на Кина пост или други Пост. Тоа ќе потрае околу 15-65days според земји & области, или подолго за некои строги обичај област. 3.Ако ви треба брза испорака, како DHL, UPS-от, FEDEX..и др., ве молиме контактирајте со нас за да се добие превозот цена. Имаме соработувано со превозникот за многу години и ќе добиете попуст за вас. Купувачот ќе плати за превозот цена на овој дел. 4.Ние не сме одговорни за било обичај данок. Гаранција & Враќање : 1.Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад гаранција. 2.Ве молиме проверете стоката, ако тоа е точно ви треба. Кога ќе ја прими стоката, ако се најде тоа не е она што ви треба. Во овој случај, ако сакате да се разменат или да се вратат, купувачот мора да плати двојно превозот надомест! 4.Се врати ставки мора да биде во оригиналните пакувања и во добра состојба. Оштетените производи и инсталирани производи не се гаранција и не дозволува да се вратат за наплата или размена.

Основните својства

боја:
Црна
Тип На Производ:
Таблета Екран На Допир Панел
Компатибилен Бренд:
Универзална
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Број На Модел На:
За wj922
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
Чи Hande
Големина:
10.1 inch
Модул Број:
wj922
Компатибилен со:
wj922
време на испорака:
во рамките на 2days по добивање на плаќање
Функција:
Екран На Допир
Место на Потекло:
Гуангжу Во Кина (Копно)
Бесплатен превозот :
Кина Пост Mail

Додатоци на производот