0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-27 %
5.7-инчен екран на допир resistive екран Индустриски медицински помагала употреба DuPont 2.54 mm теренот AMT9105

5.7-инчен екран на допир resistive екран Индустриски медицински помагала употреба DuPont 2.54 mm теренот AMT9105

DEN 666.00
DEN 912.00
Това е достапна

Количина на стоки


5.7-инчен екран на допир resistive екран Индустриски медицински помагала употреба Du Pont 2.54 mm теренот AMT9105

Основните својства

Бренд Име:
lanjuu
Тип На Производ:
Таблета LCD

Додатоци на производот