0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Нови Вистински Црна LCD Екранот за sony Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541 Екран на Допир Digitizer Собрание

Нови Вистински Црна LCD Екранот за sony Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541 Екран на Допир Digitizer Собрание

DEN 3600.00
Това е достапна

Количина на стоки

Нови Вистински Црна LCD Екранот за sony Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541 Екран на Допир Digitizer Собранието (ЛОГОТО е обложена)
Сликите се направени во вид : ве Молиме внимателно да ги прочитате на сликата пред да ја купите, можете да
прифати за да го купи, ви благодарам. Забелешка : Пред да нарачате, ако нашиот бизнис има било какви грешки и проблеми, ве молиме м-р ил за нас, следниве информации двојна потврда за да победи на договор заедно. Ако оригиналот е надвор од акциите, ние ќе ги испратите на компатибилни.Во исто време како и над - 1 -> LCD име на модел во вашите раце 2 -> вашиот лаптоп име на 3 -> send горенаведените информации на нашата mail, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа од вашето брзи и точни трансакција, ви благодариме!Во исто време како и над - опис на Состојбата На + Нов Дел број за Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541
(или замена модел) Големина 10.1 nch размерот slimp Статус : Нова, Класа Пакување : анти-статички кутија Секоја работа е точно тестирани пред пратката! важно Специфични лаптоп модели можат да имаат многу големини и резолуции. Лаптоп LCD резолуција не треба да се Сменат или да се сменат. Мора да се потврди дека овој екран се совпаѓа со големината и локацијата на вашиот лаптоп Купи пред резолуција! Поради неправилна инсталација или некомпатибилност без да врати исто време како и над - линија за производство Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да 18.4 инчи исто време како и над - 1. Големина : 8.9 ", 10.1", 10.2 ", 11.1", 11.6 ", 12.1", 13.1, 13.3 ", 14.0", 14.1 ", 15.0", 15.4 ", 15.6" 0 ", 17.0", 17.3 ", 18.4" 2. Резолуција : WSVGA, WXGA, WXGAHD, XGA, WXGA +, WXGA ++ 3. Осветлување : LED, 1 CCFL, 2 CCFL

Основните својства

боја:
ЛОГОТО изгребани
Големина На Екранот:
10~13 Инчен
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Број На Модел На:
за sony Xperia Таблет Z2 SGP511 SGP512 SGP521 SGP541
Тип На Производ:
Таблета LCD
Компатибилен Бренд:
За sony
Категорија:
ЛОГОТО е обложена
Типови на:
Ве молиме купувачите според сликата

Додатоци на производот