0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
90*70mm Екран на Допир Панел Стакло За KTP400 6AV6 647-0AA11-3AX0 HMI Поправка Делови

90*70mm Екран на Допир Панел Стакло За KTP400 6AV6 647-0AA11-3AX0 HMI Поправка Делови

DEN 1138.00
DEN 1198.08
Това е достапна

Количина на стоки

* 100% Тестирани пред превозот
* Item Состојба : Нова
* Компатибилен со : За KTP400 6 AV6 647-0 AA11-3 AX0 HMI
1. Ве молиме бидете сигурни дека знаете како да се инсталира пред да се одржи редот . Било какви прашања или ви се потребни, ве молиме контактирајте со нас.
2.Индустриска контрола, Воена, Медицински слики, Следење, Банката Терминал и други.
3.Без инвертер,без lcd ,не PCB
Пакетот вклучува :
KTP400 Екран на Допир *1pcs
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат
Ракување Со Времето 1 Работен Ден
Превозот Време
- Кина Пост : 10-40 Работни Дена
- Сингапур Пост : 10-25 Работни Дена Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција.
* Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена.
* Ако вашата точка не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот).
* За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена по добивање на објектот)
* Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка,
ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена.
ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM
О : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM
DE : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И

Основните својства

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Додатоци на производот