0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
5 жица 15 Инчен USB Екран на допир+USB Контролер Одбор 322*247mm екран на допир панел, 5 wire resistive индустриски USB допир Стакло

5 жица 15 Инчен USB Екран на допир+USB Контролер Одбор 322*247mm екран на допир панел, 5 wire resistive индустриски USB допир Стакло

DEN 2624.00
DEN 2762.40
Това е достапна

Количина на стоки

15inch 5 wire Resistive индустриски Екран на Допир+USB Контролер Одбор 322*247mm
Пакетот Вклучува :
15inch 5 wire Resistive Touch Screen +USB Контролер Одбор *1 PCS
Ви благодариме за купување! Превозот
Во комбинација Пратката За мулти-објект нарачки, ве молиме да НЕ се изврши уплата до вас имаат освоено сите предмети што сакаат да се комбинираат Ракување со Време Од 1 работен Ден Превозот Време - Кина Пост : 10-40 работни Дена - Singapore/Хонг Конг Пост : 10-25 работни Дена Гаранција
Ние стоиме зад сите наши производи со 30 ден парите назад или размена на гаранција. * Ако примите некој предмет кој не е во состојба како што е опишано, ние веднаш ќе ви обезбеди на наплата или замена * Ако вашиот објект не одговара или не сакате, можете да го вратите за еден наплата(помалку превозот). * За враќање пратката ве молиме контактирајте со нас доставување на реден број и причината за враќање (Return прифатливи до 15 дена откако ќе го примите објект) * Наплата ќе се издаде во рок од 1-2 работни дена по приемот на врати објектот, ве Молиме контактирајте со нас и ни овозможи да го направи тоа право ако имате било какви прашања со вашата нарачка, Ние ќе одговор за сите прашања од крајот на наредниот работен ден. Контакт
Нашите услуги на клиентите претставници одговори на прашања секојдневно на работни дена. ДОН : 9 ЧАСОТ - 6ЧАСОТ RU : 4 AM-1 PM АУ : 11 AM - 8 PM ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 1 AM-10 AM ДЕ : 2 AM-11 AM НАС : 8 PM-5 AM И

Основните својства

Бренд Име:
laez evaw
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Компатибилен Бренд:
Универзална
Екран Тип:
Eletromagnetic
Големина На Екранот:
7~10 Инчен
Број На Модел На:
no

Додатоци на производот