0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
M133NWF2 R0 LED LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за Asus T300LA 5404R FPC-1

M133NWF2 R0 LED LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за Asus T300LA 5404R FPC-1

DEN 4680.00
Това е достапна

Количина на стоки


M133 NWF2 R0 LED LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за Asus T300 LA 5404 R FPC-1
Ве молиме confrim вашиот flex кабел versoin е иста како оваа.Различни верзии можеби може да не функционира правилно!
Опис Состојба НА+ НОВ Дел 1number
1 X M133 NWF2 R0 LED LCD Екран на Допир Digitizer Собранието за Asus T300 LA 5404 R FPC-1 (или замена модел) Големина 13.3 инчен Резолуција 1920 X1080 Размерот widescreen Гаранција 7 дена се врати купување;90 дена гаранција вклучени. Компатибилни модели
Важно
Специфични модели на лаптоп може да дојде во многу големини и резолуции. Лаптоп со LCD резолуција не треба да beupgraded или омаловажувани. Мора да се потврди дека овој екран натпревари вашиот лаптоп во големина и во резолуција пред да го купите! Не се Враќа Поради Неправилна Инсталација или Некомпатибилност
Продуктната линија
Лаптоп со lcd и led екран : од 4.5 инчи да се 18.4 инчи
1.Големина : 8.9",10.1",10.2",11.1",11.6",12.1",13.1,13.3",14.0",14.1" ,15.0",15.4",15.6",16. 0",17.0",17.3",18.4"и така натаму.
2. Резолуција : WSVGA,WXGA,WXGAHD,XGA,WXGA+,++WXGA
3. Осветлување : LED,1 CCFL,2 CCFL
Плаќање и Данок
1.Paypal е perferred и безбедност
2.Производот се испраќаат надвор од Кина ќе направат увозни давачки даноци и давачки итн.Тие трошоци не се опфатени со или цената или на превозот обвиненија на производот,и се одговорност на примачот.
3.Цел ќе биде откажана надвор од 7 работни дена за неплатени станица.
Превозот
(Ве молиме имајте во предвид : бизнис/работни денови : НЕ вклучувајќи викенд, ниту празници.)
1.Ние ќе брод објектот преку препорачана Воздухопловната во 2 работни дена по уплатата избришани.Превозот време на следните понекогаш можеби малку подолго поради сопствени проблеми,празниците или нешто неизвесна причини. Да повеќето земји : 10-25 работни дена (како што се Германија, Шпанија, Swden, Швајцарија и др.) Во САД, велика БРИТАНИЈА и Австралија : 7-18 работни дена Да Русија : 25-60 работни дена поради Русија пост е многу бавно
За побрза испорака,ве молиме контактирајте со нас за изразат деталите.
2.Ние брод на вашиот парцела во светот како подарок,превозот адреса, како според вашиот paypal адресата.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е вистинскиот.
3.Пакетот се безбедни со потпис е потребно.Ако ниту еден знак за пакетот,тој ќе се врати.Ве молиме не заборавајте да одат на поштата да го земам.Ви благодариме.
Враќање
Клиентот има 7 дена да ги испита/инсталација на производот по испораката. Ве молиме пријавете каква било штета или мртви-на-arrial (DOA) во текот на периодот. Без оглед на причината, клиентот може да го врати производот во текот на еден период како што е наведено подолу во e Bay Политика на Враќање Дел, за рефундирање на куповната цена помалку од 20% restocking такса. Клиентот е одговорен за сите врати превозот обвиненија во сите случаи. Клиентот може да се замена за исти точно производ во рок од 90-ден, кога тоа е определено дефекти. Кога размена за различни производ, клиентите се смета за однесување на две одделни трансакции, а се врати и на купувачите. Клиентите ве молиме да побара Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) пред испорака на производот назад, и е одговорен за било превозот обвиненија на бродот на производот назад. Секое враќање/размена без RMA може да биде одбиено. Ве молиме следете ги инструкциите во RMA да се спакуваат производот или тоа може да биде одбиено.

Основните својства

Број На Модел На:
T300LA 5404R FPC-1 M133NWF2 R0
Големина На Екранот:
>13 Инчен
Компатибилен Бренд:
Универзална
Тип На Производ:
Панел LCD Комбо
Екран Тип:
Капацитивни Екран
Бренд Име:
LALAWIN

Додатоци на производот