0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-35 %
QIALINO Вистинска Кожа Торба Случај за iPad Про 10.5 инчен Ultrathin Флип Мода Шема Стентови Dormancy Функција Стојат Маска

QIALINO Вистинска Кожа Торба Случај за iPad Про 10.5 инчен Ultrathin Флип Мода Шема Стентови Dormancy Функција Стојат Маска

DEN 1341.00
DEN 2063.52
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Материјал:
кожа
Број На Модел На:
За ipad про 10.5-инчен
Ширина:
18inch
Компатибилен Бренд:
За Apple iPad
Модел Компатибилност:
За ipad про 10.5-инчен
Должина:
25inch
Шаблон Тип:
Цврста
Апликацијата Лаптоп Големина:
10.5
Пакет:
Yes
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
За IPad Модел:
iPad Про 10.5 инчен
Стил:
бизнис
Бренд Име:
QIALINO

Додатоци на производот