0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Myslc СТП кожа случај за Остриги 7X 3G 7 инчен Универзална Таблета

Myslc СТП кожа случај за Остриги 7X 3G 7 инчен Универзална Таблета

DEN 287.52
Това е достапна

Количина на стоки

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да го прифати производ големина разлика,ние ве советуваме да не го купите,благодарение Пред да го поставите цел,pls потврдете го вашиот таблет должина е 180-198mm,ширина е 118-127m,дебелина : 7-12mm

Основните својства

Стил:
Моден
Материјал:
PU
Пакет:
No
Ширина:
20.2cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
YB18011130065KLC
Должина:
14.2cm
Компатибилен Бренд:
Универзална
Модел Компатибилност:
За 7 инчен Таблет Digma Авион 7.3 3G
Апликацијата Лаптоп Големина:
7

Додатоци на производот