0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
Myslc СТП кожа случај За PiPO S3 Pro/S1 Про 7 инчен Универзална Таблета

Myslc СТП кожа случај За PiPO S3 Pro/S1 Про 7 инчен Универзална Таблета

DEN 287.52
Това е достапна

Количина на стоки

Внимание : Тоа е универзална таблета случај тоа би можело да не може да ги собере точно, Ако не можете да го прифати производ големина разлика,ние ве советуваме да не го купите,благодарение Пред да го поставите цел,pls потврдете го вашиот таблет должина е 180-198mm,ширина е 118-127m,дебелина : 7-12mm

Основните својства

Стил:
Моден
Модел Компатибилност:
За PiPO S3 Pro/S1 Про
Материјал:
PU
Пакет:
No
Ширина:
20.2cm
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Анти-Прашина
Бренд Име:
Myslc
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Број На Модел На:
YB18011130085KLC
Должина:
14.2cm
Компатибилен Бренд:
Универзална
Апликацијата Лаптоп Големина:
7

Додатоци на производот