0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-29 %
iBuyiWin Случај за Леново Табот 4 7 ТБ-7504F ТБ-7504N ТБ-7504X 7.0 Тенок Виткање Стојат Покритие за Леново Tab4 7 Таблета Funda+Филмот+Пенкало

iBuyiWin Случај за Леново Табот 4 7 ТБ-7504F ТБ-7504N ТБ-7504X 7.0 Тенок Виткање Стојат Покритие за Леново Tab4 7 Таблета Funda+Филмот+Пенкало

DEN 311.00
DEN 437.28
Това е достапна

Количина на стоки

i Buyi Win Тенок Виткање Стојат Случај за Леново Табот 4 7 ТБ-7504 F/N/X Карактеристики на Производот : ·Компактен, Елегантен, Стилски. ·Дејствува како се залагаме за повеќе агли на гледање. ·Заштитете го вашиот таблет од гребнатини, прашина, шок. ·Моден дизајн, лесно да се стави на и лесно да ги тргнеме. ·100% Сосема нов и направен од висок квалитет на СТП кожа. ·Висок квалитет, прилагодени и совршено се вклопува за вашиот таблет. Компатибилност : За Леново Табот 4 7 ТБ-7504 F ТБ-7504 N ТБ-7504 X Пакетот Вклучува : 1 x Таблета Случај 1 x Екран Филмот 1 x Специјалното Пенкало

Основните својства

Стил:
Моден
Должина:
7inch
Бренд Име:
iBuyiWin
Број На Модел На:
За Леново Табот 4 7
Ширина:
7inch
Материјал:
PU
Пакет:
No
Шаблон Тип:
Цврста
Функција:
Капка отпор,Тешко,Shockproof,Анти-Прашина
Тип:
Школка За Заштита/Кожата
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Модел Компатибилност:
За Леново Табот 4 7 ТБ-7504F ТБ-7504N ТБ-7504X
Апликацијата Лаптоп Големина:
7
Материјал:
Висок Квалитет на стп Кожа
функција 1:
За Леново Табот 4 7 Виткање Folio Флип Случај
Карактеристика 2:
За Леново Табот 4 7 Случај Fundas Coque Capa
функција 3:
Повеќе Агли На Гледање
Компатибилен Модел:
За Леново Табот 4 7 ТБ-7504F (2017 Порака)
Бои:
Достапни во Повеќе Бои
промет на големо и промет на мало со:
Поддршка
Пад на превозот:
Поддршка
Бесплатен Дар 1:
Screen Protector ( Не Калено Стакло )
Бесплатен Дар 2:
Перо Пен

Додатоци на производот