0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-49 %
240V механички тајмер тајмер механички прекинувач со 48 пати за вклучување/исклучување на ден минимален пакет единица 30min бесплатен превозот добар квалитет

240V механички тајмер тајмер механички прекинувач со 48 пати за вклучување/исклучување на ден минимален пакет единица 30min бесплатен превозот добар квалитет

DEN 684.00
DEN 1341.12
Това е достапна

Количина на стоки


Профил на компанијата
шенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна со виталност и иновации, блиску до просперитет Хонг Конг.
Компанијата е извршување на интелигентни автоматизација контрола на електронските производи во областа на истражување, развој, производство и продажба
.
По 10 години на развој , компанијата има поставено добра бренд слика на пазарот.
Сега OBOS производи бас се извезуваат во повеќе од земји како Северна Америка, Европа, југоисточна Азија, латинска Америка и на Арапските земји, итн
Примена :
Производот може да ја отворите и да ги затворите сите видови на напојување автоматски според корисникот време.
Контрола на објекти може да биде патот светилка, неонски светилки, билборд, производство на опрема, емитува во ЖИВО,
и сето тоа на коло тела и апарати за дома треба поставување на време за да се контролира.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1 : дали сте производител или трговец?
Ние сме производителот со производство искуство на повеќе од 12 години
2 : W шапка 's предност на вашата компанија' s производи :
правилно извршување-цена сооднос ( На споредба на сеопфатна перформанси и цена )
3 : јас Може да се стави на моето лого на неа?
Секако, на корисниците на логото можат да се отпечатат или стави на предмети.
4 : Како за долговечност на предмети?
Нормално 2 години
работните инструкции за Ротирачки тип време се префрлите
1. Ве молиме да го поставите на сите сини рачка за да се повлече на внатрешната страна на бирање.
2. Се приспособат својот пат позиција, ве Молиме да ја ротирате минута рака копчето според насоката на стрелката за да ја направат во согласност со времето сега, се обрне внимание на време дисплеј за 24-часовен бирање, не користете ред во утринските часови и попладне.
3. Поставување на работното време, како што се : за да го отворите десет o 'clock во утринските часови, во 6 ЧАСОТ до затворање, ве молиме во 10 до 18 поени во оваа локација сите поставите справи да се повлече.
4. По времето поставено, ве молиме испратете го и рачно префрлете се на средната позиција (АВТО) автоматски.
Притиснете C/R : Крајот.
пакет големина : 15*14*10см

Основните својства

боја:
Бела
Тип:
Мини
Теорија:
Механички
Број На Модел На:
sul181h(BS68)
Бренд Име:
OBOS
Употреба:
Тајмерот Се Префрлите
тип на продавница:
OBOS производителот франшиза продавница
димензија:
112*83*52mm
Работен напон:
240V ac
дозволен напон спектар:
100-130V AC, 200-240V AC
напојување фреквенција:
50/60Hz
Поставување пати:
48times
контакт capcity:
15A250VAC
Потрошувачка На Енергија:
1-2W
Мини Интервал:
30min
продавница батеријата:
без батерија

Додатоци на производот