0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-30 %
58*90cm Висок Квалитет на Белгија Уметност Виолина Ѕид Виси Tapestry Мароко Decorpainting Ткаенина дома Ѕид, Тепих Крпа wandkleed

58*90cm Висок Квалитет на Белгија Уметност Виолина Ѕид Виси Tapestry Мароко Decorpainting Ткаенина дома Ѕид, Тепих Крпа wandkleed

DEN 1677.00
DEN 2395.20
Това е достапна

Количина на стоки


58*90cm Висок Квалитет на Белгија Уметност Виолина Ѕид Виси Tapestry Мароко Decorpainting Ткаенина дома Ѕид, Тепих Крпа wandkleed
Рачно изработени од волна акрилик таписерии се скапи.Памук жакард tapestry жив и живописни слики на модерни дома декор дома додатоци Белгискиот таписерии се врати на сличноста и сатурација на оригиналната слика во ред жакард ткаенина декорација, која е олицетворение на технологијата и сила, но, исто така, историја, култура и Наследство! Рано tapestry трае стотици луѓе да трае долго време да се заврши, повеќе за палатата е симбол на права и идентитети, но сега летаат обичните луѓе дома, така што ние може да се почувствува шармот! Забелешка : Ова е само цената на еден tapestry, не содржи Пол и декоративни tassel. Големина на : (ве молиме овозможи 1 ~ 3cm грешка). Ве молиме да се купи одделно.Ви благодариме. Tapestry виси пол линк : Tassel (Tapestry виси декорација) :

Основните својства

Големина:
58cm x 90cm
Материјал:
Полиестер / Памук
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
Извезена
Шема:
апстракт Виолина
Бренд Име:
JLY
Стил:
Dobby
Техника:
Ткаени
Рамка:
No
Обликот:
правоаголник
Број На Модел На:
4433
is_customized:
Yes
Тепих Продажба:
продажба на мало трговија на големо
дизајн:
Aubusson
Шаблон Тип:
Геометриски

Додатоци на производот