0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-20 %
Sunflowers Tapestry Sunfolwers На Дрвена Штица Ѕид Уметност Виси за Спалната соба Дневна Соба Dorm Ѕид Ќебиња Сива

Sunflowers Tapestry Sunfolwers На Дрвена Штица Ѕид Уметност Виси за Спалната соба Дневна Соба Dorm Ѕид Ќебиња Сива

DEN 786.00
DEN 982.08
Това е достапна

Количина на стоки


Основните својства

Големина:
150 x 100 CM, 150 X 200 CM, 150 X 230 CM, 150 X 130 CM
Бренд Име:
ТОПЛО ТУРНЕЈА
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Печатени
Стил:
Обична
Обликот:
правоаголник
Шема:
DIY
Шаблон Тип:
Печати
is_customized:
Yes
Тепих Продажба:
1Piece
Рамка:
No
Чистење Тип:
Рака Мие,Машина Перат
Техника:
машина
дизајн:
DIY

Додатоци на производот