0 Стока

Стока(0)

0-Стока
Прилог 0.00
Вкупно 0.00
-5 %
K26-S Механички Тастатура со Поврзаниот USB Порт Сина Switch Метал Панел LED Teclado Гејмер Тастатура Анти-ghosting 104 Број на копче

K26-S Механички Тастатура со Поврзаниот USB Порт Сина Switch Метал Панел LED Teclado Гејмер Тастатура Анти-ghosting 104 Број на копче

DEN 1140.00
DEN 1200.00
Това е достапна

Количина на стоки


K26-S Механички Тастатура со Поврзаниот USB Порт Сина Switch Метал Панел LED Teclado
Гејмер Тастатура Анти-ghosting 104 Број на копче
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : игри игра механички тастатура
Модел : UGX-88
Интерфејс Тип : USB
Конекција : Wired
Број на копчиња : 104
Боја : црна / бела
Пакување големина : 49 * 22.5 * 7.2 cm
Тежина : 1.5 килограми
Карактеристики :
● Plug and play, не треба да се инсталира на секој возач, лесен за употреба.
● Ергономски дизајн е направен за гејмери, службеници, итн.
● Хуманизирано дизајн, додавајќи серија на кратенка за функција на копчиња.
● Поддржува 10 видови на теми кул backlighting. Секоја главна тема, се опфатени со три позадинско осветлување ефекти.
● Донесување професионален игра чип, кои ви даваат совршен игра искуство.
● Притиснете FN + Insert / FN + HOME / FN + Page Up / FN + Del можете да го вклучите светлото режими.

Основните својства

Оската На Телото:
Сина Префрлате
Бренд Име:
ZJMZYM
Тип:
Жичен
Примена:
Десктоп,Број
Тастатура Стандард:
104 клучеви
Јазик:
Англиски
Работата Стил:
Механички
Број На Модел На:
K26-S
Интерфејс Тип:
USB
Стил:
Игри,Стандард,Водоотпорен,Мултифункционални Тастатура,Ергономија
Врвка За Околу Поддршка:
Yes
Пакет:
Yes
Полна Големина тастатура:
Yes
Оската На Телото Бренд:
Зелена оска
Број На Производ:
D0747
Име на производ:
игри игра механички тастатура
Модел:
K26-S
Интерфејс Тип:
USB
боја:
Црна / Бела
врска:
Жичен
Број на Копчиња:
104
Линија Должина:
1.5 м
Пакување големина:
49*22.5*7.2 cm
Тежина:
1.5kg

Додатоци на производот